Suplementy diety, żywność wzbogacana, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

– pracowników wojewódzkich i powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych.

• 399 zł netto – całkowity koszt udziału 1 osoby z placówki,

• mailowo na adres jolanta.machejek@ckiw.edu.pl (poprzez wypełniony i podpisany skan karty zgłoszeniowej)
• za pośrednictwem strony internetowej www.ckiw.edu.pl poprzez formularz zgłoszeniowy.

SZKOLENIE POPROWADZI

Trener 1:

Doświadczona prawniczka w obszarze prawa żywnościowego, kosmetycznego i farmaceutycznego, założycielka wyspecjalizowanej praktyki prawnej FoodMedLaw, która doradza w zakresie aspektów prawnych suplementów diety, innych środków spożywczych, produktów kosmetycznych czy wyrobów medycznych. Uczestniczka i prelegentka na konferencjach branżowych – zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Doświadczona trenerka szkoleń.

1. Suplementy diety

• Skład, składniki novel food
    • Uchwały Zespołu do spraw Suplementów Diety
    • Oznakowanie – elementy obowiązkowe (rozporządzenie nr 1169/2011, rozporządzenie nr 1333/2008, rozporządzenie w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety)