Bator Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy

AUTOR:

Julita Bator – zapracowana mama, autorka, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowym odżywianiu. Autorka dzieli się swoim doświadczeniem. Pokazuje jak bez wysiłku i dzięki prostym sposobom, wyglądać młodziej, piękniej i zdrowiej.
Autorka takich książek jak: „Zamień chemię na jedzenie”, „Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos”, „Zamień chemię na energię. Nowe przepisy”.

Kategoria:

Opis

Julita Bator zmieniła nawyki żywieniowe Polaków. Pokazała jak jeść bez chemii i nie zbankrutować. Teraz przedstawia książkę pełną prostych i praktycznych przepisów sprawdzonych na własnej rodzinie.
Autorka myślała, że nie ma rady na choroby jej dzieci. Wystarczyła jednak zmiana sposobu żywienia. Teraz sama piecze bułki orkiszowe i przyrządza domowy jogurt bez chemicznych dodatków. Małymi krokami wprowadziła rewolucyjne zmiany i nie martwi się już antybiotykami ani wizytami u lekarzy. Odpowiadając na potrzeby czytelników proponuje praktyczną książkę złożoną z 80 nowych przepisów na dania bez polepszaczy i sztucznych barwników.
W książce znajdziesz proste i niedrogie pomysły na:
• własne pieczywo,
• drugie śniadanie do pracy i szkoły,
• nietypowe potrawy na przyjęcia dla dzieci,
• desery dla łasuchów,
• dania świąteczne.

Wysyłka:
paczkomat- 14 zł
kurier- 17 zł

rodzaj książki

tradycyjna (papierowa), elektroniczna (e-book)

Dostawa