Opracowywanie i wdrażanie dokumentacji GHP, GMP i HACCP

DOKUMENTACJA

``SZYTA NA MIARĘ``

Aby wykonać indywidualną wycenę potrzebne są następujące informacje: liczba osób żywieniowych w placówce, posiłki jakie są przygotowywane, liczba personelu kuchni, ilość magazynów oraz czy posiłki są spożywane tylko na obiekcie placówki, czy może są przewożone np. do drugiego budynku?

Po otrzymaniu tych informacji przygotujemy dokładną wycenę.

Opracowania GHP, GMP i HACCP takiego w pełni dostosowanego do placówki, „szytego na miarę”, wygląda to tak:

1. Państwo wypełniacie tabelę z wykazem pomieszczeń i wyposażenia (przesyłamy po zamówieniu) oraz tabelę z odpowiedziami na pytania (też przesyłamy po zamówieniu). I tyle zaangażowania po Państwa stronie.

2. My przygotowujemy procedury i instrukcje – ok 230 stron, drukujemy, wkładamy w segregator. Do tego przygotowujemy teczkę z tabelami wydrukowanymi do odnotowywania wpisów. Wysyłamy wszystko do Państwa.

3. Wysyłamy do Państwa edytowalne załączniki do samodzielnego drukowania lub elektronicznego wypełniania.

4. Spotykamy się na szkolenie on line na ok 2 – 2,5 godziny z wszystkimi pracownikami kuchni. Szkolenie jest nagrywane gdyby ktoś nie mógł być obecny na tym szkoleniu. Po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty ze szkolenia.

5. Po upływie 6 miesięcy przeprowadzamy z Państwem pierwszy audit.

No i później działają już Państwo sami, a my jesteśmy w razie potrzeby.”