Bezpiecznie w żłobku, przedszkolu i szkole w czasie trwającej epidemii.

Wślad za Głównym Inspektorem Sanitarnym, Ministrem Edukacji Narodowej i Ministrem Zdrowia publikujemy wytyczne dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek w związku z ich uruchomieniem z dniem 1 września. Publikujemy również Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Zachęcamy w szczególności do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi prowadzenia żywienia zbiorowego w wyżej wymienionych placówkach, w tym organizacji wydawania posiłków, funkcjonowania jadalni, przeprowadzania zabiegów mycia i dezynfekcji.
Przypominamy, że prowadzimy szkolenia dotyczące Dobrej Praktyki Higienicznej, Produkcyjnej i systemu HACCP jak również opracowujemy procedury i instrukcje HACCP z uwzględnieniem zagrożenia związanego z wirusem SARS Co-V-2.