Ochrona danych osobowych w jednostkach ochrony zdrowia

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W JEDNOSTKACH OCHRONY ZDROWIA

Szkolenie kierowane jest do osób, które będą zajmować się ochroną danych osobowych w małych i średnich jednostkach ochrony zdrowia.

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej wymagań rozporządzenia RODO i realizacji tych wymagań w ochronie zdrowia. W trakcie szkolenia przedstawimy, autorskie propozycje rozwiązań i liczne przykłady dokumentów stosowanych przez wykładowcę w praktyce pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych.

Po szkoleniu przewidujemy przekazanie uczestnikom materiałów szkoleniowych, w tym formularzy i wzorów dokumentów.

• 24.09.2021 08.00-15.00

•249 zł netto/ za jedną osobę z placówki*

*(zwolnienie z vat w przypadku finansowania ze środków publicznych)

• mailowo na adres jolanta.machejek@ckiw.edu.pl (poprzez wypełniony i podpisany skan karty zgłoszeniowej) ,

• Trener
Ochrona danych osobowych w jednostkach ochrony zdrowia
24.09.2021 08:00-15:00

Wymagania w zakresie ochrony danych osobowych obowiązujące w Polsce, w sektorze ochrony zdrowia RODO – nowe czy stare wymagania Podstawy przetwarzania danych osobowych w ochronie zdrowia Jak budować system ochrony danych w małych i średnich firmach ochrony zdrowia Grupy i kategorie danych przetwarzanych w jednostkach ochrony zdrowia Retencja danych Rejestr czynności przetwarzania danych Obowiązek informacyjny Upoważnienia do przetwarzania danych osobowych Umowy powierzenia – kiedy stosować? Udostępniania danych osobowych, w tym dokumentacji medycznej Postępowanie z naruszeniami ochrony danych osobowych Ocena skutków przetwarzania danych osobowych i ocena ryzyka Dokumentacja systemu ochrony danych osobowych Środki organizacyjne i techniczne służące ochronie danych osobowych Nadzorowanie danych w formie elektronicznej Ocena stosowania RODO po trzech latach obowiązywania rozporządzenia.

24 września 2021 08:00
24 września 2021 15:00